MultiSiuntos + 3PL paslauga – sandėliavimas, užsakymų atrinkimas ir paruošimas, klientų aptarnavimas ir pristatymas Lietuvoje, Baltijos šalyse ir visame pasaulyje!

Esate smulkus ar vidutinis verslas, tuomet pamirškite sandėlio paieškas, neplanuotų sandėlio, pristatymo srautų valdymo iššūkius.  Perduokite šiuos rūpesčius mums už itin mažą kainą.

Jums nereikės derinti užsakymų su klientais, sutarčių su kurjeriais, rūpintis pakavimo medžiagų bei darbuotojų samdą – visus šiuos klausimus MultiSiuntos išspręs už jus!

Sandėliavimas

Mūsų sandėliai yra pritaikyti ilgalaikiam ir trumpam prekių sandėliavimui, didesnėms ir mažesnėms Jūsų prekėms saugoti. Sandėliuose yra palaikomas temperatūrinis režimas nuo +15 iki +20 laipsnių. Prisitaikome prie Jūsų specialių reikalavimų, nekeliame jokių sandėliavimo laikotarpio sąlygų, – esame lankstūs, todėl galime pasiūlyti sandėlio paslaugas pagal Jūsų individualius poreikius.

Iš savo sandėlio Vilniuje paruošiame ir siunčiame siuntas visur, kur Jums reikia.

Prekes priimsime, suskaičiuosime, saugiai sandėliuosime, o gavę Jūsų užsakymą atrinksime, supakuosime ir pristatysime. Pagal poreikį atliekame ir klientų aptarnavimo funkciją.

Mes rūpinamės prekių pakavimo priemonėmis, prekių pakuote, eksploatacinėmis medžiagomis, resursais ir reikalingomis sutartimis su vežėjais.

Užsakymų atrinkimas, lipdukų klijavimas, supakavimas

Rūpinkitės tik savo pardavimais, o mes  atliksime visus prekių atrinkimo, paruošimo,grąžinimo darbus ir pateiksime ataskaitas.

Atliekame ir nestandartinius bei papildomus sandėlio darbus pagal Jūsų poreikius, – prie užsakymo įdedame instrukcijas, perklijuojame lipdukus, komplektuojame atskiras prekių dedamasias į vieną ir pan.

Pristatymas

Pagal Jūsų prekės specifiką parenkame optimaliausius pristatymo būdus: nuo tos pačios dienos, naktinio pristatymo Vilniuje iki kitos dienos pristatymo Baltijos šalyse ar visame pasaulyje. Nepriklausomai nuo siuntos gavėjo miesto ar šalies, mes rūpinamės, kad Jūsų siunta būtų pristatyta pačiu efektyviausiu ir gavėjui priimtiniausiu būdu.

Siuntos pristatymo metu atliekami ir papildomi darbai, kaip -pinigų iš Gavėjo surinkimas (COD paslauga), pasirašytų dokumentų grąžinimas ir pan.

Klientų aptarnavimo paslauga

Atliekame pagal individualius poreikius suformuotas klientų aptarnavimo funkcijas kai reikia susisiekti su Siuntėju ar Gavėju, Pirkėju ar Pardavėju siekiant susirinkti, pasitikslinti pristatymui ar grąžinimui reikalingą informaciją, susiderinti dėl reikalingų dokumentų bei kitos informacijos. Didiname paslaugų kokybę ir taupome Jūsų kaštus administruojant viską vieno langelio principu.

MultiSiuntos – patikimas Jūsų verslo partneris teikiant kompleksines 3PL paslaugas!